Ranez Tattoo & Piercing

İlk olarak 2005 yılında faaliyetlerimize başladık ve insanların dövme konusundaki ihtiyaçlarını etkin olarak karşıladık. Hizmet vermeye başladığımız zamandan itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Kalite konusunda hiçbir zaman esneklik göstermedik ve vermiş olduğumuz hizmetin daha da kaliteli olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Dövme Sanatı

Ankara kalıcı dövme yaptırırken doğru seçimler konusunda da bilinçli olmakta fayda vardır. Bir ömür taşınacak olan sanatsal çalışmanın sonraki yıllarda vücutta görünmesinin istenmemesi sıklıkla karşılaşılan bir sorun olarak karşılaşılmaktadır.

Piercing Sanatı

Piercing asla sadece bir takı değildir, bir hayat felsefesi ve bir yaşam biçimi olan piercing, insanların kendilerini anlatma, tanıtma ve ifade etme yöntemlerinden de bir tanesidir. Bunun için bu takıya asla basit bir şekilde bakılmaması gerekir. Ankara piercing, insanların farklı amaçlarla farklı yerlerine uygulanabilir. Göz, kulak, burun, dudak, dil ve vücudun diğer noktalarına piercing yapmak mümkündür.